da Vinci® Xi™ Cerrahi

da Vinci Xi

En Gelişmiş Sistemimiz

Da Vinci Xi ile en gelişmiş enstrümantasyonumuzu, boom teknolojimizi ve entegre masa hareketi gibi bir çok özelliği keşfedin. Da Vinci Xi, ameliyathane verimliliğini artıran kurulum rehberliği ve otomasyonu ile çok yönlü ve esnek bir sistemdir. Çok kadranlı erişim imkanı sağlar ve çeşitli karmaşık prosedürler için kullanılır.
Bu dördüncü nesil çok yönlü sistem, 3DHD görüntü ve endowrist enstrüman hareketleri ile minimal invaziv cerrahide yeni bir standardı mümkün kılar.

Yaklaşımınızı Dönüştürün

Da Vinci Xi , cerrahi çalışma alanını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış çok eklemli ve boom monteli kollara sahiptir. Kollar, tek bir Cart konumundan kolayca konumlandırılabilir ve cerrahlar birden fazla kadranda çalışıp çeşitli minimal invaziv prosedürleri gerçekleştirme özgürlüğüne sahip olur.

Boom - Kule Teknolojisi

Her Hasta Aynı Değildir

Firefly ile ameliyat esnasında karar vermek daha kolay.

Doku ve organ perfüzyonunu, safra yollarını görüntülemede, sentinel lenf nodu ve lenfatik haritalamada, karaciğer tümörlerini görüntülemede ICG ve Firefly ile ameliyat esnasında karar vermek daha kolay.

Benzersiz kurulum, kolay arayüz.

Benzersiz yönlendirmeli kurulum, hızlı boom konumlandırmasını ve hassas kurulumu kolaylaştırır. Kurulum sırasında hem görsel hem de sesli yönlendirmeler ile net ve öğrenmesi kolay bir arayüze sahiptir.

Endoskop Plus

Üç boyutlu görüntü imkânıyla yapılan robotik cerrahi müdahalesinde doktor derinlik hissi ile çalışıyor. Kamera cerrahın kontrolünde olduğu için derin ve dar bölgelerdeki anatomik yapılara dair 16 kata kadar büyültülmüş net görüntüler elde ediyor. Bu sayede ameliyat esnasında oluşabilecek komplikasyonlar en aza indirilebiliyor.

Dar ve küçük alanlara ulaşın.

Robotik cerrahinin kollarının ucundaki aletler bilek hareketlerine sahip olabildiği gibi 540 dereceye kadar dönebiliyor. Bu sayede vücudun birçok noktasına (özellikle dar ve küçük alanlara) ulaşıp kritik cerrahi müdahalelerde kolaylıklar sağlıyor.

IRIS ile ameliyat öncesinde cerrahiyi planlamak daha kolay.

Doku ve organlar 3 boyutlu olarak grafiklendirilir ve bu görüntüler ameliyat sırasında da cerraha yardımcı olur.

0 +
eğitim almış cerrah
0 +
yıldır geliştirilen sistemler
0 +
robotik cerrahi sistemi