da Vinci® X™ Cerrahi

da Vinci X

Bütçe Dostu, Ekonomik Başlangıç Modeli

En son enstrümanları ve görüntü teknolojilerini kullanabilmeniz için, da Vinci Xi ile aynı kol mimarisine sahip, ancak maliyet dostu seçeneklere sahip bir sistemden yararlanın. Da Vinci X ayrıca elverişli kurulum ve port yerleşimi içerir. Modüler, ortak bileşenlerle sistem sizinle birlikte büyüyebilir ve gelişebilir.

davinci-x-surgical-system

Potansiyelinizi Genişletin

Dördüncü jenerasyon için uygun maliyetli bir geçiş olarak da Vinci X . Siz hastalarınız için yenilikçi minimal invaziv cerrahi gerçekleştirirken da Vinci X robotik programınızla birlikte gelişebilir.Belli çeşitlilikteki prosedürleri rahatça gerçekleştirmeniz için tasarlanan bu sistem, kurulum sırasında görsel rehberlik, doğrusal port yerleşimi ve daha küçük,daha ince kol tasarımını size sağlar.Daha önceki jenerasyonlara göre daha geniş bir erişim alanı sağlar. Ayrıca, en yetenekli platformumuz olan da Vinci Xi cerrahi sistemi için mevcut olan aynı ileri teknolojinin çoğunu kullanabilir ve eğer ihtiyaçlarınız evrilirse güncelleme ile yükseltmeyi kolay hale getirebilirsiniz.

Firefly ile ameliyat esnasında karar vermek daha kolay.

Doku ve organ perfüzyonunu, safra yollarını görüntülemede, sentinel lenf nodu ve lenfatik haritalamada, karaciğer tümörlerini görüntülemede ICG ve Firefly ile ameliyat esnasında karar vermek daha kolay.

Endoskop Plus

Üç boyutlu görüntü imkânıyla yapılan robotik cerrahi müdahalesinde doktor derinlik hissi ile çalışıyor. Kamera cerrahın kontrolünde olduğu için derin ve dar bölgelerdeki anatomik yapılara dair 16 kata kadar büyültülmüş net görüntüler elde ediyor. Bu sayede ameliyat esnasında oluşabilecek komplikasyonlar en aza indirilebiliyor.

IRIS ile ameliyat öncesinde cerrahiyi planlamak daha kolay.

Doku ve organlar 3 boyutlu olarak grafiklendirilir ve bu görüntüler ameliyat sırasında da cerraha yardımcı olur.

Dar ve küçük alanlara ulaşın.

Robotik cerrahinin kollarının ucundaki aletler bilek hareketlerine sahip olabildiği gibi 540 dereceye kadar dönebiliyor. Bu sayede vücudun birçok noktasına (özellikle dar ve küçük alanlara) ulaşıp kritik cerrahi müdahalelerde kolaylıklar sağlıyor.

0 +
eğitim almış cerrah
0 +
yıldır geliştirilen sistemler
0 +
robotik cerrahi sistemi