Sistemler

da Vinci X

En son enstrümanları ve görüntü teknolojilerini kullanabilmeniz için, da Vinci Xi ile aynı kol mimarisine sahip, ancak maliyet dostu seçeneklere sahip bir sistemden yararlanın. Da Vinci X ayrıca elverişli kurulum ve port yerleşimi içerir. Modüler, ortak bileşenlerle sistem sizinle birlikte büyüyebilir ve gelişebilir.

da Vinci Xi

En Gelişmiş Sistemimiz

Da Vinci Xi ile en gelişmiş enstrümantasyonumuzu, boom teknolojimizi ve entegre masa hareketi gibi bir çok özelliği keşfedin. Da Vinci Xi, ameliyathane verimliliğini artıran kurulum rehberliği ve otomasyonu ile çok yönlü ve esnek bir sistemdir. Çok kadranlı erişim imkanı sağlar ve çeşitli karmaşık prosedürler için kullanılır.
Bu dördüncü nesil çok yönlü sistem, 3DHD görüntü ve endowrist enstrüman hareketleri ile minimal invaziv cerrahide yeni bir standardı mümkün kılar.

da Vinci SP

Dar Alana Erişim

Tek port erişim için tasarlanmış sistem ile yaklaşımına odaklanın. Da vinci SP ile tek bir port içerisinden gönderilmiş ,çok eklemli 3 enstrüman ve tam bilekli bir 3DHD kamera ile dar alandaki cerrahide görünürlük ve kontrol sunar. Kolaylaştırılmış kurulum, çoklu kontrol modları ve dinamik bir bilgi ekranı dahildir.

ION Sistemi

Robot yardımlı minimal invaziv akciğer biyopsi sistemi ION ultra ince ve ultra manevra yetenekli kateteri sayesinde akciğerin en uç noktalarından stabil bir şekilde biyopsi almaya olanak sağlıyor.

0 +
robotik cerrahi sistemiyle
0 +
ülkede
0 m+
ameliyat gerçekleştirildi