Simülatör

SimNow

Da Vinci Cerrahi Sistemleri Öğrenme ve Beceri Geliştirme Simülasyonu

SimNow, da Vinci cerrahi sistemleri için Intuitive’in simülatörüdür. 20 yılı aşkın deneyim ve evrim üzerine inşa edilen SimNow, cerrahlara zaman içinde öğrenmeyi desteklemek için özel içerik sağlar.

Program, sistem becerilerinin, prosedür eğitim alıştırmalarının ve sanal gerçeklik deneyimlerinin uygulanması için gerçekçi simülasyonlardan oluşan bir kütüphane içerir. Entegre donanım bileşenleri, da Vinci Si, X, Xi ve SP sistemleri üzerinde eğitim alabilmeniz için mevcut da Vinci platformlarımızla uyumludur. Ayrıca SimNow, beceri geliştirmeyi yönetmek için simülasyon performans ölçümü ve özelleştirilebilir müfredat sağlar.

Beceri Simülasyonu

SimNow, sürekli olarak en son donanım ve yazılımı sağlayarak uçtan uca eğitim deneyiminizi destekler ve da Vinci programınızda SimNow sisteminizin her zaman tam işlevselliğini korumaya yardımcı olur.

İşlem Simülasyonu

Operasyonel simülasyon ile farklı ameliyatların operasyon adımlarını farklı enstrümanlarla deneyimleme fırsatı.

Takip ve Analiz

Çevrimiçi deneyimimiz sayesinde, kullanıcılar herhangi bir akıllı cihazdan veya PC’den simülasyon performans puanlarına anında erişebilir. Özel simülasyon programları atayarak ve çevrimiçi ilerlemeyi izleyerek eğitimi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın.

0 +
eğitim almış cerrah
0 +
yıldır geliştirilen sistemler
0 +
robotik cerrahi sistemi