Hakkımızda

Cordamed Biomedikal Mühendislik A.Ş.

Dünyanın en gelişmiş endoskopik robotik cerrahi sistemleri olan DAVINCI Robotik Cerrahi Sistemlerine adanmış bir Biomedikal Mühendislik şirketiyiz.

Klinik olarak Üroloji, Jinekoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi ve Baş Boyun Cerrahisinde minimal invaziv DAVINCI cerrahisinin avantajlarını daha çok insanımıza sunabilmeyi amaç edindik.
Klinik destek ve ve cihaz satış ekiplerinden oluşan satış kadromuz ile İstanbul merkez olmak üzere Ankara ve İzmir’de ofislerimiz yer almakta, Adana, Antalya ve Erzurum’da da kendi satış temsilcilerimizle hizmet vermekteyiz.
Klinik , satış ve satış sonrası destek hizmetini yüksek eğitimli, güncel bilgi ile donanmış, uluslararası düzeyde eğitim sertifikalı ekibimiz ile yönetmekteyiz.

Misyonumuz

Sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek medikal teknolojileri, yüksek hizmet ve satış sonrası destek kalitesiyle birleştirerek regülasyonlar kapsamında ülke insanının kullanımına sunmak ve bu yolla yaşam süresi ve kalitesini artırmaktır.

Vizyonumuz

  • Minimal invaziv operasyonların en yüksek standardı olan robotik cerrahinin ülkemizdeki bilinirliğini arttırmak,
  • Minimal invaziv operasyonların yapılabildiği tüm lokasyonları robotik cerrahiyle tanıştırmak,
  • Uygulanabilirliği arttırmak amacıyla yerli ve yabancı sağlık meslek mensupları için verilen sistem eğitimlerini her sene geliştirerek devam ettirmek,
  • Geleceğin ileri teknolojilerini tüm vatandaşların hizmetine sunmak,
  • Bu yolda bilgi birikimine güvenilen, etik değerleriyle anılan bir çözüm ortağı olarak bilinmektir.
0 +
robotik cerrahi sistemiyle
0 +
ülkede
0 m+
ameliyat gerçekleştirildi