Görüntüleme

Görüntüleme

Da Vinci cerrah konsolunuz ve endoskop optiğiniz birlikte, kapsamlı bir cerrahi deneyim sunar. Yüksek derecede büyütülmüş 3DHD görüş ve gerçek derinlik algısı ile doku düzlemlerini net bir şekilde görebilir, yapıları tanımlayabilirsiniz. Çıplak göz kapasitesinin ötesini görmenize yardımcı olan gelişmiş görüş teknolojileri tasarlamaya kararlıyız.
IRIS

IRIS

IRIS ile ameliyat öncesinde cerrahi planlamak daha kolay. Doku ve organlar 3 boyutlu olarak grafiklendirilir ve bu görüntüler ameliyat sırasında da cerraha yardımcı olur. IRIS görüntüleme teknolojisi ile, ameliyat öncesi hastaların tomografi ve MR görüntüleri işlenerek hazırlanmış 3 boyutlu organ ve organ ile ilişkili damarlar ameliyat sırasında cerraha kılavuzluk etmektedir. IRIS teknolojisi ile merkezi bilgisayarlarda yer alan tomografi görüntüleri anlaşılabilir halde ameliyat sahasına Da Vinci Robotik sistemi ile cerraha taşınmaktadır.

Handheld Kamera

da Vinci® El Kamerası ile oda kurulumunu basitleştirerek verimli bir ameliyathane oluşturmaya başlayın. 

Da Vinci El Kamerasını dördüncü nesil Vision Cart’ınıza takın, ardından bir laparoskop bağlayın, ilk portunuzu doğrudan görüntüleme altında yerleştirmek için 8 mm’lik bir optik obturator kullanın. 

Tüm portları yerleştirdikten sonra, portatif kameranın fişini çekin, bir da Vinci Xi® endoskopu takın ve hızla da Vinci X™ veya da Vinci Xi cerrahi sisteminizi yerleştirmeye devam edin. Artık her seferinde kurulumdan prosedüre sorunsuz bir geçiş yapabilirsiniz.

Firefly

En son enstrümanları ve görüntü teknolojilerini kullanabilmeniz için, da Vinci Xi ile aynı kol mimarisine sahip, ancak maliyet dostu seçeneklere sahip bir sistemden yararlanın. Da Vinci X ayrıca elverişli kurulum ve port yerleşimi içerir. Modüler, ortak bileşenlerle sistem sizinle birlikte büyüyebilir ve gelişebilir.
4. jenerasyon Da Vinci X ve Xi sistemlerinde standart olan Firefly floresans görüntüleme (kızıl ötesi ışık ) sayesinde damar ve mikro damarlardaki kan akışı doku ve organ perfüzyonu görüntülenmektedir. Lenfatik sistem ve lenf nodlarının görüntülenmesinde kullanılarak daha fazla lenf nodu diseksiyonu yapılmasına olanak sağlamaktadır. Genel cerrahi ameliyatlarında safra yollarının ve karaciğer tümörlerinin ayırt edilmesinde, kolorektal cerrahide de kolon beslenmesinin değerlendirilmesinde kullanılır. Rahim içi ve rahim ağzı kanserlerinde kanserin yayıldığı sentinel lenf nodunu göstererek ameliyat sırasında cerrahi kararlarda kılavuzluk eder.
0 +
robotik cerrahi sistemiyle
0 +
ülkede
0 m+
ameliyat gerçekleştirildi