Enerji

Entegre Enerji

Da Vinci enerjisinin sunduğu hız, hassasiyet ve çok yönlülük ile sonuçlardan ödün vermeden etkinliği artırın. Sıcaklığı düşük tutarken, hızlı mühürlemeyi sağlayan jeneratör ve aletlerle başlayın. Prosedürleri kolaylaştırmak için tasarlanmış benzersiz, çok işlevli araçlar arasından seçim yapın.

Cerrah Kontrolünde​

Hepsi, minimum çevresel termal yayılım ile güçlü, güvenli mühürleme elde etmek için kontrollü enerji dağıtımı ve optimize edilmiş performans sağlamak üzere sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Da Vinci enerjisi ile daha hızlı, daha klas ve bir çok yönden daha etkili olan akıllı enerjinin gücünü hissedin.

Vessel Sealer Extend (VSE)​

Dört işlev bir arada; kavramak, diseke etmek, mühürlemek ve kesmek. Bu özellikleriyle Vessel Sealer Extend 7mm’ye kadar büyüklükteki damarları güvenle mühürlemeye ve kesmeye yardımcı olur.

E-100 Jeneratör

Opsiyonel

Da Vinci Energy’nin E-100 jeneratörü ile hız farkını fark edin. E-100 jeneratörü, düşük sıcaklıklarda hızlı sızdırmazlık sürelerinin sağlanmasına yardımcı olmak için da Vinci X ve da Vinci Xi cerrahi sistemleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur. SynchroSeal veya SynchroSeal ile birleştirin veya Vessel Sealer Extend ve da Vinci Energy tarafından sunulan hız ve çok yönlülük özelliklerinden tam olarak yararlanın.

SynchroSeal

Ortalama damar mühürleme süresi artık 2 saniyeden daha kısa. Tek bir pedal ile 5mm çapına büyüklüğüne kadar doku ve damarları mühürleyip kesmek mümkün.
Da Vinci Robotik Cerrahi sistemine entgre damar mühürleme enerji sistemleri kısa kesi süresi ve az ısı yayılımı özellikleri sayesinde çevre dokulara etkisi minimum olmakta bu sayede ameliyat türüne göre idrar, dışkılama fonkiyonları ve cinsel fonksiyonların korunması için gerekli sinirlerin korunmasını mümkün kılar.
0 +
robotik cerrahi sistemiyle
0 +
ülkede
0 m+
ameliyat gerçekleştirildi